tel: +48 601 993 458, +48 695 479 456, email: biuro@wescotrans.pl, fax: 0048 717 509 038

O firmie Wesco


WESCO - Logistyka, spedycja, transport krajowy, transport międzynarodowy.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze oferujemy sprawdzone rozwiązania logistyczne indywidualnie dopasowane do zapotrzebowania.


Doświadczenie zdobyte na rynku usług transportowych pozwala nam zatrudniać najlepszych spedytorów i specjalistów z branży. Nieustannie inwestujemy też w ich rozwój. Nasz zespół to ludzie znający doskonale wiele aspektów transportu drogowego.


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów utworzyliśmy flotę pojazdów o masie całkowitej do 7,5 t wyposażonych między innymi w windy towarowe. Pozwala nam to na szybszy przewóz towarów omijając tym samym szereg warunków, którym muszą sprostać ciężkie pojazdy transportowe.

Nasze samochody mogą pokonywać krótsze trasy, do których ciągniki z naczepą nie mają często dostępu ze względu na infrastrukturę. Ponadto nie obowiązują nas zakazy jazdy - jeździmy po całej Europie przez siedem dni w tygodniu.

Dzięki takim rozwiązaniom powierzony nam ładunek jest dostarczany w krótszym czasie, a nasza flota wykazuje się większą elastycznością wobec nieprzewidzianych sytuacji.Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące realizacji powierzonego nam ładunku.

road